Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #306984

Ennetustöö osakonna peaspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • alla 18.aastastele suunatud ohutusalaste koolitusprogrammide väljatöötamine, analüüsimine, täiendamine ja arendamine;
  • eelkooliealistele lastele ja üldhariduskoolide õpilastele suunatud koolituste vahendite ja jaotusmaterjalide väljatöötamine, täiendamine ja hankimine;
  • ohutusalase teadlikkuse uuringutes eelkooliealiste ja üldhariduskoolide õpilaste taseme analüüsimine;
  • välisriikides toimuvate koolituste ja nende jaoks koostatud materjalide monitoorimine.

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus (soovitavalt pedagoogiline, sotsiaaltöö);
  • teksti-ja tabeltöötlusprogrammide kasutamise oskus;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel;
  • inglise keele ja vene keele oskus kõnes ja kirjas (B2 tase);
  • B-kategooria juhiluba.

Kandidaadilt eeldame:
  • head kirjalikku ja suulist eneseväljendusoskust;
  • võimet stabiilselt ja tulemuslikult töötada pingeolukorras;
  • analüüsi- ja otsustusvõimet;
  • algatusvõimet ja lahendustele orienteeritust.

  • eneseteostusvõimalust ning väljakutset panustada päästevaldkonna arengusse;
  • huvitavat ja vastutusrikast tööd;
  • meeldivat meeskonda;
  • toredaid ühisüritusi;
  • kaasaegset töökeskkonda.

Lisainfo

  • töökoha asukoht Raua 2, Tallinn.

  • CV-le palun lisada motiveeritud avaldus.

Tööpakkumise number
#306984

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Brutopalk: Alates 1092.3 €/kuus
Kuulutus aegub:
21. mai 2013
Kuulutus sisestati:
7. mai 2013

Päästeamet on Siseministeeriumi valitsemisala riigiasutus, kes kujundab ja hoiab Eestis turvalist elukeskkonda; ennetab ohte ning abistab õnnetuse korral inimesi kiirelt ja professionaalselt. Päästeamet koosneb tegevusi arendavast, planeerivast ja juhtivast ametist; demineerimiskeskusest ja neljast regionaalsest päästekeskusest.

Vaata rohkem