Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #61822

Ennetustöö ja avalike suhete juhtivspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

päästekeskuse avalike suhete korraldamine;
pressiteadete kirjutamine, meediapäringutele vastamine;
internetilehekülje toimetamine;
avalikkuse teavitamisele suunatud tegevuskavade väljatöötamine ja elluviimine;
päästeteenistuse avalikkusega seotud ürituste korraldamine.

Ootused kandidaadile

- kõrgharidus;
- töökogemus kommunikatsiooni valdkonnas;
- eesti keele oskus kõrgtasemel, inglise keele oskus kõnes ja kirjas, kasuks tuleb vene keele oskus;
- hea eneseväljendus- ja suhtlemisoskus;
- teksti- ja tabeltöötlusprogrammide kasutamise oskus.

Ettevõte pakub

häid töötingimusi
head seltskonda
huvitavat ja väljakutseid pakkuvat tööd
kindlat ja püsivat töökohta
avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi

Tööpakkumise number
#61822