Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #195344

Ennetustöö büroo vanemspetsialist

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kohalike omavalitsuste nõustamine kriisireguleerimisalastes küsimustes;
  • Hädaolukorra- ja Kemikaaliseadusest tulenevate ülesannete täitmine;
  • Regionaalsete riskianalüüside koostamine;
  • Regionaalsete hädaolukorra lahendamise plaanide koostamine;
  • Regionaalse kriisikomisjoni töö koordineerimine;
  • Regionaalsete kriisireguleerimisalaste õppuste ettevalmistamine ja korraldamine;
  • Büroo juhataja asendamine.

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus;
  • vanus vähemalt 21 aastat, teovõimeline Eesti Vabariigi kodanik;
  • eelteadmised ja/või töökogemus kriisireguleerimise-, pääste-, avaliku halduse alal;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel, ühe võõrkeele oskus kesktasemel;
  • väga hea suhtlemis- ja esinemisoskus;
  • iseseisev mõtlemis- ja otsustusvõime, loovus ning meeskonnatöö võime;
  • B kategooria autojuhiluba;

Ettevõte pakub

- põnevaid väljakutseid ja huvitavat tööd;
- õppimis- ja arenguvõimalusi;
- meeldivat töökeskkonda ja meeskonda

Lisainfo

Kasuks tuleb töökogemus avalikus sektoris ja päästeala tundmine. Töökoht asub Tallinnas. Tööpiirkonnaks on Tallinn ja Harjumaa

Tööpakkumise number
#195344

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Brutopalk: Alates 14000 €/kuus
Kuulutus aegub:
30. aprill 2010
Kuulutus sisestati:
20. aprill 2010

Põhja-Eesti Päästekeskus on Päästeameti alluvuses Tallinnas ja Harjumaal tegutsev asutus, mille tegevusvaldkonda kuulub päästetööde korraldamine ja teostamine, päästeala ennetustöö, tuleohutusjärelevalve ja kriisireguleerimine.

Vaata rohkem