Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #148179

Ennetustöö büroo vanemspetsialist

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

-päästeala ennetustöö planeerimine ja läbiviimine, sh uute projektide planeerimine ning läbiviimine;
- osalemine üle- eestilistes ennetustöö projektides;
- ennetusalaste juhend- ja õppematerjalide ettevalmistamine;
- ennetustööalase koostöö korraldamine teiste asutuste ja organisatsioonidega.

Ootused kandidaadile

- vähemalt 21 aastane;
- kõrgharidus (soovitavalt varasem töökogemus pedagoogika, noorsoo- või sotsiaaltöö vallas, kasuks tulevad päästealased teadmised);
- eesti keele oskus kõrgtasemel;
- vene keele oskus suhtlemistasandil;
- väga hea suhtlemis- ja esinemisoskus;
- iseseisev mõtlemis- ja otsustusvõime, loovus ning meeskonnatöö võime;
- B kategooria autojuhiluba.

Ettevõte pakub

- põnevaid väljakutseid ja huvitavat tööd;
- võimalust anda oma panus uue valdkonna väljaarendamisse;
- õppimis- ja arenguvõimalusi;
- meeldivat töökeskkonda ja meeskonda

Lisainfo

Kasuks tuleb töökogemus avalikus sektoris ja päästeala tundmine. Töökoht asub Tallinnas. Tööpiirkonnaks on Tallinn ja Harjumaa

Tööpakkumise number
#148179

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
15. mai 2008
Kuulutus sisestati:
15. aprill 2008

Põhja-Eesti Päästekeskus on Päästeameti alluvuses Tallinnas ja Harjumaal tegutsev asutus, mille tegevusvaldkonda kuulub päästetööde korraldamine ja teostamine, päästeala ennetustöö, tuleohutusjärelevalve ja kriisireguleerimine.

Vaata rohkem