Värsked tööpakkumised

Energiatoodete arendusosakonna juht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 191718

Tööpakkumise number

191718

Töö kirjeldus

Eesti ühe olulisema ettevõtte arendajana onSinu tulevase töö ülesanneteks:

  • Euroopa energiaettevõtete tooteportfelli analüüs ning parima praktika selgitamine
  • Eesti Energia energiatoodete tootestrateegia loomine ja selle rakendamine Eesti, Läti ja Leedu turgudel
  • tootearenduse meeskonna juhtimine
  • energiasäästu tooteperekonna loomine ja juhtimine

Nõudmised kandidaadile

Ootame just Sind, kui:

  • Sul on majandus- või tehnikaalane kõrgharidus
  • oled saavutanud märkimisväärseid tulemusi tootearenduse valdkonnas, soovitavalt mõnes suuremas organisatsioonis
  • oled edukalt juhtinud vähemalt 5-liikmelist tiimi
  • Sul on väga hea inglise keele oskus ja valdad vene keelt vähemalt suhtlustasandil

Ettevõte pakub

Sind ootab ees:

  • väljakutse töötada ettevõttes, kelle kliendiks on kõik eestimaalased ja kellel on suur potentsiaal ka väljaspool Eestit
  • võimalus siduda end pikemaajaliselt energeetika valdkonnaga, kus lähiaastatel on toimumas suured muutused ja areng
  • Sinu panusele vastav kompensatsioonipakett

Soovid teada rohkem? Sinu küsimustele vastab Kai Kell telefonil 7151215.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
7. märts 2010
Kuulutus sisestati:
25. veebruar 2010

Eesti Energia on ühtse väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume kliendile terviklikke energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme Baltimaades, Soomes ja Jordaanias. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Eesti Energia energiatoodete arendusüksus vastutab klientidele lisaväärtust loovate elektritoodete ning nendega seonduvate lisatoodete turuletoomise ja igapäevase halduse eest. Eesti Energia kliendile dünaamilise väärtuspakkumise loomine ja areneva konkurentsi tingimustes toodete kasumlik juhtimine on kriitilise tähtsusega edu saavutamiseks Eesti, Läti ja Leedu elektrimüügi turul, mis tingib vajaduse pöörata lehekülg meie tootearenduse valdkonnas.