Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #688263
Veebipõhine värbamine

ENERGIASÜSTEEMIDE PRAKTIKANT

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

Sinu praktikakohaks saab olema  elektrivõrkude üksus, mis tegeleb elektrisüsteemide planeerimise, ehitamise ja haldamisega. Lisaks vahendame me elektrienergiat meie võrguga seotud tarbijatele.

Ootused kandidaadile

Ootame Sinult eeskätt huvi valdkonna vastu ja tahet ennast valdkonnas arendada. Paha ei teeks, kui teaksid, mida tulevikult ootad. Kindlasti tuleb kasuks, kui oleksid hea ja avatud suhtleja ning insenerile omaselt täpne ja aus.

Pakume Sulle võimalust saada ainulaadne kogemus raudteetaristu energiaprojektide kõikides etappides. Raudtee energiasüsteemid on väga lai valdkond, kus on leiab praktilisi kogemusi nii tulevane hoolduselektrik, kui ka kõrgepingeseadmete insener. Eestis ei ole palju selliseid ettevõtteid, kes suudab praktikat pakkuda nii laias spektris.

Tööpakkumise number
#688263

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
praktika, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
9. märts 2021
Kuulutus sisestati:
19. veebruar 2021

AS Eesti Raudtee on 150 aastase ajaloo ja ligi 700 professionaalse töötajaga raudteetaristu ettevõte, mille visioon on saada regiooni kaasaegseimaks. . Me arendame ja hoiame korras 1214 km raudteed, 61 jaama ja 129 ooteplatvormi.

Vaata rohkem