Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #177675

Energiaploki masinist

Firma nimi peidetud
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- jaama tehnoloogiliste protsesside jälgimine, juhtimine
- jaama käivitamise, seiskamise ja muude lülituste tegemine
- jaama töös toimunud sündmuste fikseerimine, aruandlus
- jaama seadmete ettevalmistamine remondi- ja hooldustöödeks

Nõudmised kandidaadile

- tehniline haridus
- kiire kohanemis- ja õppimisvõime
- hea rutiinitaluvus
- hea meeskonnatöötaja
- arvuti kasutamise oskus tavakasutaja tasemel
- eesti keele kõrgtasemel valdamine kõnes ja kirjas
- kasuks tuleb inglise keele (soovitavalt tehnilise) valdamine
- kasuks tuleb eelnev analoogne töökogemus

Ettevõte pakub

- häid töötingimusi
- kaasaegset töökeskkonda
- erialast koolitust
- konkurentsivõimelist töötasu
- stabiilset ja huvitavat tööd

Tööpakkumise number
#177675

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
14. mai 2009
Kuulutus sisestati:
4. mai 2009

Väo Elektrijaam on 2009. a alguses valminud keskkonnasõbralik, kaasaegne ja efektiivne biokütusel töötav soojus- ja elektrienergia koostootmisjaam, mis varustab soojusega Tallinna linna. Pakume suurepärast võimalust töötada parima ja moodsama tehnoloogiaga jaamas.

Vaata rohkem