2023-08-23 14:48:55

Energiakeskuste (katlamajade) hooldustehnik, Paide

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Sinu töö eesmärk on energiakesluste (katlamajade) töökindluse ja seeläbi tõrgeteta soojusenergia tagamine kliendile. Seejuures teostad perioodilise seisukorra ja tööreziimide ülevaatuse, remondi- ja hooldustöid ja aruandluse. Kõrvaldad operatiivselt esinevad rikked ja kõrvalekalded tööreziimidest, osaled vastavalt graafikule operatiivvalvetes. Sa töötad tiimis, kus on 8 liiget ja teed koostööd peamiselt piirkonna hooldustiimi, projektijuhtide ja automaatika meeskonnaga. Peamine tööpiirkond on Paide ja Kesk-Eesti.

Ootused kandidaadile

Edu töös tagab

  • tehniline haridus
  • eelnev töökogemus energeetika või tehnika valdkonnas
  • kasuks tulevad teadmised elektri ja automaatika vallas ja suhtlustasandil inglise keele oskus
  • B kat juhilubade olemasolu
  • valmidus uusi teadmisi omandada
  • iseseisev õpi ja mõtlemise võime
  • suutlikkus valvetes osaleda ja vajadusel öösel töötada

Ettevõte pakub

Sind ootab töö rahvusvahelises kasvavas ettevõttes, huvitavad ja mitmekesised ülesanded, arendusprojektid ja väga heal tehnilisel tasemel energiakeskused. Lood tõelist äriväärtust, töötad aktiivselt koos ja õpid professionaalsetelt kolleegidelt. Sind ootab arengule suunatud ja toetav töökultuur, suurepärane töökeskkond ning selged eesmärgid. Selleks, et saaksid oma töös olla edukas, tagame sulle esmase väljaõppe ja pideva arengu läbi erinevate koolitusprogrammide. Pakume Sulle mitmekülgset töötajate soodustuste paketti (täiendav talvepuhkus, spordi- ja tervisetoetus ja palju muud). Alati oled oodatud meie vahvatele meeskonnatöö üritustele!

 

Advenis saad võimaluse töötada parimate meeskondade ja inimestega. Suhtume kirega pidevalt paremaks saamisesse ja saavutame üheskoos suurepäraseid tulemusi, selleks on meil jõudu ja energiat! Kaasavad ja mitmekesised meeskonnad võimaldavad väljakutsete lahendamisel tabada vaatenurkade mitmekesisust. Kui kasvame meie, kasvad ja arened sina koos meiega.

Suurepäraste teadmiste toel muudame maailma paremaks paigaks. Vaatame sihikindlalt tulevikku ja oleme veendunud, et igaüks meist on suurepärane. Aga koos oleme veel paremad.

 

Liitu meiega parema tuleviku nimel!