Värsked tööpakkumised

Energiaauditite müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 188693

Tööpakkumise number

188693

Töö kirjeldus

Sinu tulevase töö ülesanneteks on müüa aktiivselt meie energiaauditi teenust, vastata klientide päringutele, koostada müügipakkumisi ja vormistada arveid. Teed koostööd energiaaudiitoritega ja toetad neid energiaauditi valdkonna eesmärkide saavutamisel.

Nõudmised kandidaadile

Sul on huvi energiasäästu valdkonna vastu
• Sul on vähemalt 2-aastane müügitöö kogemus
• Sa oled õppimisvõimeline ning tulemustele ja koostööle orienteeritud
• Sinu tööstiili iseloomustab iseseisvus, kohusetundlikkus ja initsiatiivikus
• Sul on väga head suhtlemis- ja müügioskused
• Sa valdad väga heal tasemel eesti ning vene keelt
• Sul on hea arvutikasutamise oskus
• Sul on B-kategooria juhiload
Kasuks tulevad teadmised energiatõhususe hindamisest, müügikoolituse läbimine ning tehniline või majandusalane kõrgharidus.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
• võimalust saada osaks kiiresti arenevast organisatsioonist
• arenguvõimalusi Eesti Energia kontsernis
• asjatundlikku meeskonda
• suurettevõtte hüvesid ja sportimisvõimalusi Eesti Energia spordiklubis

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
6. jaanuar 2010
Kuulutus sisestati:
18. detsember 2009

Eesti Energia on ühtse väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume kliendile terviklikke energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme Baltimaades, Soomes ja Jordaanias. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Eesti Energia Kinnisvara arenduse ja projektijuhtimise osakond töötab välja kinnisvara arendusprojekte, korraldab ehitus- ja rekonstrueerimistöid, osutab ehituse omanikujärelvalve teenust ning teostab energiaauditeid.

Ootame oma meeskonda