Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #293828

Energiaagentuuri juhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Põhitööülesanded:

  • Tallinna linna ametkondadevahelise töö koordineerimine Linnapeade paktiga ühinemisest tulenevate kohustuste täitmisel ja säästva energia põhimõtete rakendamisel;
  • Tallinna säästva energiamajanduse tegevuskava väljatöötamise ja elluviimise korraldamine;
  • elanikkonna teadmiste suurendamine säästva energia valdkonnas, sh energiapäevade korraldamine;
  • säästva energia infokeskuse töö korraldamine;
  • säästva energia valdkonda kuuluvate projektide algatamise ja rakendamise korraldamine;
  • koostöö korraldamine energiaagentuuride rahvusvahelise võrgustikuga.

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus energeetika, säästva energia või keskkonnakorralduse valdkonnas;
  • oma tegevusvaldkonna Euroopa Liidu, riiklike ja Tallinna õigusaktide tundmine;
  • juhtimiskogemus;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel, inglise keele oskus kõrgtasemel ja vene keele oskus suhtlustasandil;
  • ametikohal vajalike arvutiprogrammide kasutamise oskus (MS Office);
  • teadmised eelarvestamisest;
  • avaliku esinemise oskus, sealhulgas oskus oma seisukohti ja arvamusi põhjendada;
  • kõrge pingetaluvus, kohusetunne, otsustus- ja vastutusvõime;
  • hea üldistus- ja analüüsivõime;
  • orienteeritus tulemustele ja meeskonnatööle;
  • tasakaalukus, empaatiavõime;
  • autojuhilubade olemasolu.

Ettevõte pakub

huvitavat ja vastutusrikast tööd
eneseteostus- ja arenemisvõimalusi
motiveerivat töötasu

Lisainfo

Lisaks cv-le palun saada kandideerimiseks essee teemal „Säästva energia põhimõtete rakendamise väljakutsed linnakeskkonnas“ (pikkusega 800–1000 sõna) hiljemalt 17. detsembriks 2012 Tallinna Keskkonnaameti personali peaspetsialisti Kristina Zotejeva e-posti aadressile (leiad töökuulutuses märgitud Tallinna Keskkonnaameti kodulehelt).

Tööpakkumise number
#293828

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. detsember 2012
Kuulutus sisestati:
6. detsember 2012

Tallinna Energiaagentuur on Tallinna Keskkonnaameti hallatav asutus, mis asutatakse 1. jaanuaril 2013. Energiaagentuuri tegevusvald on säästva energiamajanduse planeerimine ja arendamine. Tegevuse käivitamiseks võetakse tööle energiaagentuuri juhataja, kes hakkab korraldama ja juhtima energiaagentuuri tegevust.

Vaata rohkem