Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #625809

Energia tootmise insener

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu töö eesmärgiks on tagada põhja piirkonna automaatkatlamajade remonditegevuste planeerimine ja korraldamine, katelde rikete juurpõhjuste analüüs ning parendustegevuse koordineerimine, tehtud tööde dokumenteerimine. Võtad projektimeeskonnalt vastu uued valmis objektid ning haldad garantiitöid. Teed tihedat koostööd

Nõudmised kandidaadile

Edu töös tagab soojustehniline haridus või töö käigus omandatud hea valdkondlik teadmine. Vajalik on kogemus puiduhakke katlamajade opereerimisel, oskus lugeda jooniseid ja skeeme, tehniliste arvutuste ja analüüsi oskus. Sul on teadmine katlamaja automaatika toimimisest, hea läbirääkimiste oskus, oled lahendusele orienteeritud, iseseisev ja hea algatusvõimega. Lisaks väga heale eesti keelele valdad suhtlustasemel inglise ja vene keelt.

Sind ootab huvitav ja väljakutsete rohke töö kasvavas ja arenevas rahvusvahelises ettevõttes, võimalus ennast teostada, pidevalt tehniliselt täiendada ja kaasa rääkida homsete energialahenduste loomisel ning teostada erinevate tehniliste lahendustega projekte. Lisaks selgeid eesmärke, tulemusele ja koostööle orienteeritud organisatsioonikultuuri ja soodustuste paketti.

Tööpakkumise number
#625809

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. november 2019
Kuulutus sisestati:
4. november 2019

Adven on Põhjamaade ja Balti riikide juhtiv energia- ja veeteenuste pakkuja. Toodame tööstusele auru, soojust ja külma ning pakume erinevaid lahendusi, et parandada ja edendada energia, vee ja materjali kasutamise tõhusust. Toodame kaugkütte ja kinnisvara-spetsiifiliste lahendustega soojust ja jahutust, mis kasutavad muuhulgas bio- ja geoenergiat. Meie ärimudel põhineb energia täisteenusel ja pikaajalisel partnerlusel. Adven Eestis töötab 85 inimest. Opereerime ja hooldame Eestis üle 100 energiakeskuse.

Vaata rohkem