Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #126807

Energeetikameister

CVKeskus.ee klient
Jõgevamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Automaatika ja elektriseadmete korrashoiu tagamine, hooldus- ja remont ning avariide ja rikete operatiivne likvideerimine.

Ootused kandidaadile

- erialane haridus ja kutsetunnistus (B-klassi pädevustunnistus)
- eelnev töökogemus
- korrektsus, kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

- stabiilset töökohta ja sissetulekut
- kaasaegseid töötingimusi
- toredaid töötajate üritusi
- väljaõpet uute tehnoloogiate alal
- konkurentsivõimelist töötasu
- tööriietust
- transporti tööl käimiseks sõltuvalt elukohast

Tööpakkumise number
#126807