Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #54364

Energeetika insener

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Koostöös Iirimaa personaliotsingu firmaga pakume tööd enereetika- insenerile.

Tööülesanded:

- päikesepatareide, maasoojuspumpade ja väikeste tuuleturbiini süsteemide paigaldamine
- paigalduste planeerimine koos klientidega
- materjalide tellimine
- tööjõu organiseerimine, planeerimine

Ootused kandidaadile

- eelnev töökogemus mehhaanika, soojussüsteemide paigaldamise valdkonnas
- hea suhtlemisoskus
- inglise keele oskus suhtlustasandil
- autojuhilubade olemasolu
- planeerimisvõime
- taiplikkus ja täpsus
- tahe töötada ja paigaldada soojussüsteeme nii sise- kui välitingimustes
- hea arvutikasutamise oskus

Ettevõte pakub

- tööd arenevas ettevõttes Iirimaal, Limerick´i linnas
- tööle vastavat tasu
- firmasisest väljaõpet

Lisainfo

- majutuskulud nädalas 50-60 eurot

Tööpakkumise number
#54364