https://www.cvkeskus.ee/61601

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #61601

Energeetik-käidujuht

CVKeskus.ee klient
Järvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Hooldada elektriseadmeid ja -paigaldisi (tõstukid, kraanad, telfrid, ventilatsioon, telefoniside, valvesüsteemid, kütteseadmed, veevarustus-kanalisatsioon jms.) ning vastutada nende korrasoleku eest.


Ootused kandidaadile

A klassi pädevustunnistus


Ettevõte pakub

pingelist tööd


Tööpakkumise number
#61601
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Energeetik-käidujuht
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!