Värsked tööpakkumised

Energeetik-elektrik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 192051

Tööpakkumise number

192051

Töö kirjeldus

1. Elektrinäitude kogumine, vastava andmebaasi pidamine ja andmete esitamine raamatupidamisele
2. Käidukorraldus, jooksva korrashoiu tagamine, remonditööde planeerimine, rikete kõrvaldamise organiseerimine
3. Suhtlemine Konkurentsiameti (end. ETI), Eesti Energia AS-iga, Statistikaameti ja klientidega
4. Lepingute sõlmimine ja elektrialase asjaajamise korraldamine
5. Hooldus -ja remonditööde teostamine

Nõudmised kandidaadile

1. Elektrienergeetika-alane haridus
2. B-pädevustunnistus
3. Hea eesti ja vene keele oskus
4. B-kategooria autojuhiluba
5. Energeetiku või käidujuhi ning elektriku töökogemus

Ettevõte pakub

1. Korralik palk+lisasoodustused
2. Ametiauto
3. Täiendkoolituse võimalus
4. Vajadusel paindlik töögraafik

Lisainfo

Töökoht asub Sakus, 12 km Tallinnast. Alluvuses on 2 elektrikut.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. märts 2010
Kuulutus sisestati:
3. märts 2010

AS Saku Maja on Saku vallas 1993. aastast tegutsev kommunaalmajanduse ning kinnisvarahaldusega tegelev ettevõte. Samuti on ettevõttel ajaloolises Saku mõisas asuv koolitus- ja puhkekeskus ning majapidamistarvete kauplus. Ettevõttes töötab ca 60 töötajat ning käive on ligi 40 miljonit krooni. AS Saku Maja ainuomanik on Saku vald.

AS Saku Maja eesmärgiks on oma klientidele usaldusväärsete ja mõistliku hinnaga elumugavusteenuste pakkumine. Kinnisvarahalduse ja kommunaalmajanduse arenguga kaasas käies pakume kliendile kõiki asjakohaseid teenuseid, vabastamaks elanikke kodu ülalpidamisega kaasnevatest argimuredest ning muutes kliendi elu võimalikult mugavaks ja probleemivabaks.

AS Saku Maja tulevane töötaja peaks olema oma ala professionaal ning eelneva töökogemusega. Tal on vastava ala tunnistus või diplom ning vähemalt ühe eelneva tööandja positiivne soovitus. Uuelt töötajalt ootame töökust, uuendusmeelsust, ausust, kohusetunnet ja korrektsust.