Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #140225

Endoskoopiaüksuse Õ D E

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

SA Pärnu Haigla Diagnostikateenistuse endoskoopiaüksus
pakub huvitavat erialast tööd

Õ E L E ,

kelle peamiseks tööülesandeks on arsti assisteerimine endoskoopiliste uuringute ja raviprotseduuride teostamisel, meditsiinitarvikute puhastamine ja hooldamine.
Ametikoht allub vahetult üksuse vastutavale õele.

Ootused kandidaadile

 Erialast pädevust tõendavat kutsetunnistust
 Oskust töötada toimiva meeskonna liikmena
 Tehnilist taibukust
 Füüsilist vastupidavust
 Riigikeele valdamist
 Patsiendikeskset suhtlemislaadi

Ettevõte pakub

 Kohapealset väljaõpet
 Stabiilset ja tänuväärset tööd kiirelt arenevas valdkonnas
 Kaasaegseid töötingimusi
 Päevast tööd (E-R , 8-16)
 Tunnipalka alates 60 kroonist ( u 10 100 kr kuus) ning lisatasuvõimalust vastavalt Haigla väärtussüsteemile .
 Võimalikku täiendavat väljaõpet teistes Eesti haiglates , aga ka välisriikides
 Võimalust õppelaenu osaliseks kustutamiseks
 Pikendatud, 35-kalendripäevast puhkust
 Mõnusaid kolleege
 Haigla ja Diagnostikateenistuse pere- ja ühisüritusi

Lisainfo

Eelistatud on täistööajast huvituv kandidaat, kes soovib panustada isiklikku professionaalsesse arengusse läbi meeskonnatöö ja valdkonna kui terviku kiire arenemise

Tööpakkumise number
#140225

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 60 €/tunnis
Kuulutus aegub:
20. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
6. veebruar 2008
Lisainfo palga kohta:
Arvestuslikult 10 100 kr kuus + lisatasuvõimalus vastavalt Haigla väärtussüsteemile

2000. a loodud SA Pärnu Haigla missiooniks on toetada inimeste tervist ja elukvaliteeti.
Oleme kiiresti arenev tervishoiuorganisatsioon, mille eesmärgiks on pakkuda professionaalseimat raviteenust Lääne-Eesti piirkonnas.
2004. a lõpul Pärnus valminud Eesti moodsaim tervishoiuasutus pakub oma personalile igati kaasaegseid töötingimusi.

Haiglas on ligi 1000 töötajat, kellest õenduspersonali üle 350.Oleme Pärnumaa suurim tööandja .

Vaata rohkem