Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #59908

Embroidery Machines Programming

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Masintikkimise Tikkimisprogrammide valmistamine Helsingis.

Tikandi aluseks on graafiline disain, logo, pilt, tekst. Et sellest saaks tikand, tuleb kõigepealt kirjutada tikkimisprogramm.

Programmid WinGS, Compucon EOS või Pulse Signature

Tikkimiseks on meil kasutada TAJIMA tikkimismasinad, mis võimaldavad kiiret toote valmimist ja head kvaliteeti.

Tikkida saab praktiliselt kõige tekstiilitoodet, kaasa arvatud froteerätikud, mütsid, sokid, sallid, polod, fliisid jne..

Ootused kandidaadile

-hea inglise keele oskus
-hea Interneti ja arvuti kasutamise oskus
-PC kujundus-, graafika- ja pilditöötlusprogrammide kasutamise oskus
-WinGS, Compucon EOS või Pulse Signature programmeerimis kogemus

Kasuks tuleb vähene soome keele oskus

Ettevõte pakub

Kokkuleppelist tööaega
Tasuta elamispinda

Tööpakkumise number
#59908