Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #144499

Embedded System Designers

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

The Candidates would be responsible for accomplishing various Industrial Live Projects entrusted to him.

Ootused kandidaadile

Degree in Electronics and communications or similar
Experience in the following technologies

  • Real Time operating Systems
  • Advanced Communication
  • Integrated Electronics
  • Languages C / C ++
  • Project Guidance & Technical Help

Excellent knowledge of English.

Ettevõte pakub

  • Challenging role in global environment
  • Exciting career prospects
  • Competitive salary, Commission, Healthcare, social benefits etc...
  • Accommodation (optional)

Tööpakkumise number
#144499

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
14. märts 2008

Soome kontserni Barona tütarettevõte Barona Eesti OÜ üheks oluliseks tegevusvaldkonnaks on IT- alase personali otsing nii Eestis kui kavälismaal.

Vaata rohkem