Värsked tööpakkumised

Embedded software engineer

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 64415

Tööpakkumise number

64415

Töö kirjeldus

• Põhitööks on elektroonikaseadmete riistvarale tarkvara programmeerimine, tarkvaraarendus ja dokumenteerimine

Nõudmised kandidaadile

• Omad erialast kõrgharidust või mahukat töökogemust riistvaralähedase tarkvara programmeerimisel
• Oled professionaal järgmistes programmeerimiskeeltes: Assembler, C ja C++ (ja/või C#, .NET), Perl ja Python
• Omad kogemust GNU/Linux või Windows 2000/XP/Vista draiveri kirjutamise tasemel
• Valdad inglise keelt kõnes ja kirjas (sh. erialane inglise keel)
• Soovid välja töötada innovaatilisi lahendusi, hindad meeskonnatööd ning oled orienteeritud pidevale erialasele enesetäiendusele

Kasuks tuleb:
• Assembler tasandil süsteemprogrammeerimise oskus
• Reaalaja või sardsüsteemide (WinCE, embedded Linux, WinXP embedded,
eCos, VxWorks vms) kogemus
• ARM, MIPS, PPC platvormide ja mikrokontrollerite tundmine
• Riistvaraskeemide joonistamise ja lugemise oskus (OrCad vms)
• Ostsillograafide ja analüsaatorite kasutamisoskus
• VHDL tundmine

• Väljakutseterikast tööd innovaatilises rahvusvahelise klientuuriga ettevõttes ning väliskomandeeringuid
• Motiveerivat palka koos tööpanusest sõltuvate lisatasudega
• Võimalust olla kaasautor mitmekülgsete riistvaraseadmete projekteerimisel ja väljatöötamisel
• Pidevat erialast õppimis- ja täiendamisvõimalust
• Huvitavat töökeskonda loova insenerimeeskonna ning heade töövahenditega

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. mai 2006
Kuulutus sisestati:
13. aprill 2006

Artec Groupi kuuluvat tehnoloogiaettevõtet Artec Design, mille põhitegevusalaks on elektroonikaseadmete välja töötamine. Ettevõte on loodud 1998. aastal ning tänaseks kuulutakse Ida-Euroopa TOP-50 tehnoloogiaettevõtte hulka. Seoses ettevõtte laienemisega oodatakse meeskonnaga liituma riistvara hästi tundvat tarkvarainseneri.