Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #90652

Elva Gümnaasiumi direktor

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Elva Gümnaasiumi töö juhtimine

Ootused kandidaadile

Direktori kandidaadile esitatavad kvalifikatsiooninõuded on sätestatud haridusministri 26. augusti 2002.a määruses nr 65 “Pedagoogide kvalifikatsiooninõuded”.

Meeldivat töökeskkonda, palju väljakutseid ja eneseteostamise võimalust.

Tööpakkumise number
#90652

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
22. jaanuar 2007
Kuulutus sisestati:
8. jaanuar 2007

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem