Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #630081

ELUKINDLUSTUSE JA INVESTEERIMISE NÕUSTAJA

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 2. detsember 2019
Kuulutus aegub:31. detsember 2019

Töö kirjeldus

Aktiivne kindlustustoodete müügitegevuse eestvedamine ja korraldamine Tallinna kontoris vastavalt kohalduvatele nõuetele ning kehtestatud müüginormidele.

Ootused kandidaadile

  • Sul on keskharidus
  • Sulle meeldib suhelda
  • Oskad suhteid luua ja hoida
  • Oled orienteeritud tulemustele
  • Oled positiivse ellusuhtumisega ja aktiivne
  • Oled iseseisev ja oskad oma aega planeerida
  • Huvitud valdkonnast ja oled valmis õppima
  • Oskad eesti keelt
  • Sul on varasem kogemus müügi ja/või klienditeenindusalal

Ettevõte pakub

  • Õppimis- ja arenemisvõimalusi
  • Huvitavaid projekte
  • Üritusi rahvusvahelises organisatsioonis
  • Kuuluvust toetavasse meeskonda
  • Motiveerivat töötasu
  • Meeldivat töökeskkonda
  • Töökohta Tallinnas, Kadriorus
  • Töötajate lisahüvesid, nt spordihüvitist jne

Tööpakkumise number
#630081

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
2. detsember 2019

Compensa Life Vienna Insurance Group SE (former business name Seesam Life Insurance SE) was established in 1993 and is one of the oldest life-insurance companies in the Baltic States. The company belongs to the Austrian insurance group Vienna Insurance Group.

Vaata rohkem