Värsked tööpakkumised

Elioni toodete müügiesindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 121851

Tööpakkumise number

121851

Töö kirjeldus

Müügiesindaja peamised tööülesanded on telekommunikatsiooniteenuste aktiivne müük telefoni teel, klientide teenindamine ja informatsiooni vahendamine Elioni toodete ja teenuste kohta.

Nõudmised kandidaadile

• iseseisvust
• tulemustele orienteeritust
• suhtlemis- ja müügioskust või tahet
• rutiinitaluvust
• vene ja inglise keele oskust suhtlemistasemel
• kasuks tuleb eelnev telefonimüügi kogemus

Omalt poolt pakume arenemisvõimalust, huvitavat tööd, väljakutseid oma teadmiste ja oskuste pidevaks täiustamiseks meeskonnapoolse toetuse ja täiendkoolituste läbi.

Lisainfo

Töö aeg: graafiku alusel E-L 07.00-19.00

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. september 2007
Kuulutus sisestati:
2. september 2007

Elion on Eesti suurim telekommunikatsiooni- ja IT-ettevõte, mis pakub inimestele paremaid võimalusi suhtlemiseks. Me väärtustame oma igapäevatöös kaasaegsust, eestimaisust, kliendikesksust ja usaldusväärsust.