Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #552278

Elemendi paigaldaja / montaažitööd

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Erinevate korterelamute ja parkimismajade ehitus

  • Vastake kindlasti ka meie poolt esitatud lisa küsimustele!

Ootused kandidaadile

  • Eelnev töökogemus vähemalt 1a
  • Täpsus ja korrektsus
  • Soome paberid korras (henk, vero ja kehtiv tööturvalisuskaart).

Ettevõte pakub

  • Kaasaegseid töötingimusi
  • Abivalmis ja töökat meeskonda
  • Konkurentsivõimelist töötasu
  • Vajadusel aitame majutamisega

Tööpakkumise number
#552278

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 13.78 - 32 €/tunnis
Kuulutus aegub:
15. september 2018
Kuulutus sisestati:
17. august 2018

CVKeskus.ee klient

Oleme 2010 aastal tegevust alustanud Soome ehitusettevõte.
Põhi tegevusaladeks on uus- ja remont ehitustööd.
Meie firmas töötab üle 70 oma ala spetsialisti.

Vaata rohkem