Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #276039

ELEKTROONILISTE KAALUDE HOOLDUSSPETSIALIST

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Hooldusspetsialistina on Sinu peamisteks tööülesanneteks elektrooniliste kaalude, süsteemikaalude, multimeedia- kaalude ja tööstuslike kaalumis- ja etiketeerimisliinide paigaldus ja hooldus.

Ootused kandidaadile

  • omad IT alast haridust või hariduse omandamist lõppstaadiumis;
  • omad elektroonika alast ettevalmistust;
  • oskad lugeda ja kasutada tehnilist dokumentatsiooni;
  • Sul on B kategooria autojuhiload;
  • Sa oskad inimestega suhelda;
  • suudad probleeme iseseisvalt lahendada ja oma aega planeerida.

Kandideerimisel annavad Sulle eelise saksa ja vene keele oskus ning eelnev sarnane töökogemus.

  • stabiilset tööd pidevalt arenevas rahvusvahelises ettevõttes;
  • nooruslikku, toetavat ja sõbralikku meeskonda;
  • ametiautot ja mobiiltelefoni tööalaseks kasutamiseks;
  • koolitusi Eestis, Lätis, Soomes ja Saksamaal;
  • ettevõtte ühisüritusi.

Lisainfo

  • Töö on liikuva iseloomu ja graafikuga
  • Tasu sõltub suurel määral kandidaadi oskustest, teadmistest ja kogemustest.

Tööpakkumise number
#276039