Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #47826

Elektrooniliste alarmsüsteemide paigaldaja

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meie kliendiks on Iirimaal asuv elektroonikaga tegelev ettevõte, kes otsib oma meeskonda elektrooniliste alarmsüsteemide paigaldajat.

Tööülesanded:
alarmsüsteemide paigaldamine ja installeerimine

Ootused kandidaadile

  • inseneri haridus
  • eelnev töökogemus sarnasel alal
  • hea inglise keele oskus
  • hea suhlemisoskus, sõbralikkus
  • soov teha tööd

Ettevõte pakub

Tööpäeva pikkus 09.00 - 17.00 (40 tundi)
Omalt poolt pakume huvitavat ning liikuvat tööd, mõnusat töökeskkonda ja väärilist töötasu

Tööpakkumise number
#47826

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
8. august 2005
Kuulutus sisestati:
8. juuli 2005

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem