Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #170642

Elektroonilise dokumendihaldussüsteemi projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Projektijuht vastutab elektroonilise dokumendihaldussüsteemi eduka juurutamise eest, koordineerib projekti alamgruppide vahelist tööd ja rahastamisega seotud küsimusi ning vastutab projekti kommunikatsiooni eest.

Ootused kandidaadile

  • põhjalikud teadmised dokumendihaldusest
  • suurte projektide juhtimise kogemus
  • valmisolek intensiivseks tööks
  • kõrgharidus
  • väga hea eesti ja inglise keele ning suhtlustasandil vene keele oskus

  • huvitavat ja vaheldusrikast tööd Eesti suurimas ettevõttes
  • professionaalset ja toetavat meeskonda
  • võimalust saada väärtuslikke kogemusi Eesti suurima dokumendihaldussüsteemi juurutamisel
  • pikaaegset koostöövõimalust ja karjäärivõimalusi Eesti Energia kontsernis
  • õppimist ja enesearendamist toetavat keskkonda

Lisainfo

Ootame CV-d koos kaaskirjaga.

Tööpakkumise number
#170642

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
2. jaanuar 2009
Kuulutus sisestati:
4. detsember 2008

Eesti Energia on integreeritud väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte, mis hõlmab oma tegevusega nii tootmist, kaasaegsete tehnoloogiate arendamist, energia- ja soojuse tarnet kui ka müügitegevust nii Eesti siseselt kui ka rahvusvahelistel turgudel.

Vaata rohkem