Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #62855

Elektrooniline parandaja

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamisteks tööülesanneteks on

  • elektroonikaseadmete (toodangu) vigade tuvastamine ja parandamine
  • vigade ja kõrvalekallete kohta infokogumine ja analüüs
  • analüüsi tulemuste info edastamine või parendusettepanekute tegemine tootmisele

Töö sobib ka tudengitele kuna antud ametikohal võimalik rakendada kokkuleppelist tööajagraafikut.

Ootused kandidaadile

  • põhjalikud teadmised elektroonikast ja/või praktilised kogemused elektroonika vallas
  • elektroskeemide lugemise oskus
  • väga hea tehniline taip, loogiline mõtlemine ja analüüsivõime
  • hea eesti keel oskus ja erialase inglise keele lugemise oskus
  • väga hea arvuti kasutamise oskus

Ettevõte pakub

  • arenemis- ja karjäärivõimalusi rahvusvahelises ettevõttes
  • head palka ja boonust vastavalt tulemustele
  • kaasaegseid töötingimusi
  • meeldivaid ja koostöövalmis kolleege
  • võimalust kasutada ettevõtte transporti

Tööpakkumise number
#62855