Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #178407

Elektroonikatoodete testitehnik

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

-testimisseadmete korraline hooldus ja töövalmiduse tagamine
-testrite ja abivahendite ehitus ja arendamine
-testimisprotseduuri optimeerimine
-testijatele tehnilise toe osutamine

Ootused kandidaadile

Töö eeldab:
-häid teadmisi ning praktilisi kogemusi elektroonika vallas
-väga head loogilist mõtlemist ja analüüsivõimet
-sügavat huvi elektroonika vastu
-elektroonikaskeemide lugemise oskust
-erialast inglise keele ja arvutikasutamise oskust
-head meeskonnatööd
-kasuks tuleb soome keele oskus

Ettevõte pakub

- kaasaegset töökeskkonda
- huvitavat, pingelist ning väljakutseid pakkuvat tööd noores meeskonnas ja rahvusvahelises kontsernis
- lõõgastumise ja sportimise võimalust Tervise Paradiisis

Tööpakkumise number
#178407