Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #42782

Elektroonikatoodete testigrupi juht

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Elektroonikatoodete testigrupi juhi tööülesandeks on:

  • elektroonikatoodete testimine, vigade leidmine, parandamine ja analüüsimine
  • meeskonnatöö juhendamine
  • uue tootmistehnoloogia toetamine
  • kvaliteedi jälgimine ja tagamine

Ootused kandidaadile

Sobilik kandidaat on :

  • tehnilise keskeri või kõrgema haridusega (soovitavalt elektroonika/automaatika)
  • hea elektroonika-alase tehnilise taibuga
  • organiseerimis - ja koostöö oskusega
  • kõrge korra- ja kvaliteedi püüdlusega
  • hea inglise keele oskusega

Kasuks tuleb eelnev töökogemus elektroonika valdkonnas ning soome keele valdamine suhtlustasandil

Ettevõte pakub

  • tööd rahvusvahelises arenevas kontsernis
  • eneseteostus -ja arenemisvõimalust
  • ametialast täiendkoolitust
  • konkurentsivõimelist palka

Tööpakkumise number
#42782