Värsked tööpakkumised

Elektroonikatoodete müüjad

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 22865

Tööpakkumise number

22865

Töö kirjeldus

koduelektroonikatoodete müük

Nõudmised kandidaadile

Ootame oma meeskonda SOOVITAVALT MEESTERAHVAID, kes:

• on väga head suhtlejad ja naudivad müügitööd
• huvituvad tehnikast ja uutest toodetest
• on energilised, ausad ja kohusetundlikud
• valdavad eesti ja vene keelt ning saavad aru inglise keelest
• on hea pingetaluvusega ja tulemustele orienteeritud
• on vähemalt keskharidusega

Kandideerimisel tuleb kasuks eelnev müügitöökogemus, NOORMEESTEL PEAB OLEMA LÄBITUD KAITSEVÄETEENISTUS!

Pakume kaasaegseid töötingimusi, erialast väljaõpet ja heale müüjale head töötasu.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume cv saata konsultatsiooni- ja personaliotsingufirmasse ARIKO RESERV, e-mail:cv@areserv.ee,
Märgusõna:"ONOFF"

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. juuli 2003
Kuulutus sisestati:
25. juuli 2003

ONOFF on üks Põhjamaade suurimaid koduelektroonika kette, kuhu kuulub ühtekokku 81 kauplust Rootsis, Soomes ja Eestis. Kaupluste tootevalikusse kuuluvad tuntud kaubamärkidega TV, audio- ja videoseadmed, foto- ja arvutikaubad ning mitmesugused kodumasinad. Eestis tegutseb ONOFF alates 2000. a.