Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #55643

Elektroonikatoodete monteerija

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

kelle tööks on elektroonikatoodete koostamine. Töö eeldab tehnilist taiplikkust, kiirust, täpsust ja püsivust. Oluline on soov teha meeskonnatööd.

Ootused kandidaadile

Sobilik kandidaat on :

  • keskharidusega
  • hea füüsilise tervisega

Ootame oma kollektiivi töötajaid, kes hindavad pikaajalist töösuhet ning soovivad teha kvaliteetset tööd

Kasuks tuleb varasem töökogemus elektroonikatoodete koostajana.

  • oma töötajatele tööd kiiresti arenevas rahvusvahelises ettevõttes
  • tööks vajalikku koolitust

Tööpakkumise number
#55643