https://www.cvkeskus.ee/63879

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #63879

Elektroonikatoodete koostaja

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses tootmismahu kasvuga on täitmisel erinevad ametikohad : elektroonikatoodete koostamine, seadmekappide mehhaaniline koostamine (neetimine), värviliini abitööd, elektroonikatoodete pakkimine.


Ootused kandidaadile

  • täpsus
  • usaldusväärsus ja lojaalsus
  • töötahe


Ettevõte pakub

-Huvitavat tööd noores meeskonnas ja rahvusvahelises kontsernis
-Palka vastavalt töö tulemustele (tükitöö alusel)


Tööpakkumise number
#63879
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Elektroonikatoodete koostaja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!