Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #345519

Elektroonikatoodete koostaja (monteerija)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- elektroonikakomponentide kokkupanek,
- toodete testimine ja pakendamine

Ootused kandidaadile

- Haridus: vähemalt põhiharidus
- Keeleoskus: kasuks tuleb vene keele oskus suhtlustasandil
- Muud nõuded: hea silmanägemine; rutiinitaluvus ja täpsus; tähelepanelikkus ja kohusetundlikkus, tahe töötada vahetustes

Meie pakume Sulle võimalust realiseerida oma teadmisi ja oskusi, põnevaid väljakutseid ning suurepärast rahvusvahelist meeskonda.

Tööpakkumise number
#345519

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
9. juuli 2014
Kuulutus sisestati:
9. juuni 2014

Eolane Tallinn AS on 1975.aastal loodud juhtiva Prantsuse päritolu tööstuselektroonika arendamise ja valmistamise teenuse pakkuja éolane kontserni allüksus. Tallinna allüksus on loodud 1992.aastal ja on olnud oma valdkonna teerajaja ning aastaid Eesti suurim eksportija. Ettevõttes éolane Tallinn töötab 200 kõrgelt kvalifitseeritud spetsialisti ning koos ollakse valmistumas uueks kasvuks.

Vaata rohkem