Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #178403

Elektroonikatoodete diagnostik-parandaja

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

-testi mitteläbinud elektroonikatoodete vigade leidmine ja parandamine
-tagasiside andmine tootmisse avastatud defektidest
-ettepanekute tegemine tootmisprotsessi parandamiseks vigade vältimise eesmärgil

Ootused kandidaadile

Töö eeldab:
-häid teadmisi ning praktilisi kogemusi elektroonika vallas
-väga head loogilist mõtlemist ja analüüsivõimet
-sügavat huvi elektroonika vastu
-elektroonikaskeemide lugemise oskust
- komponentide ja jootmisvõtete tundmist
-erialast inglise keele ja arvutikasutamise oskust
-head meeskonnatööd
-kasuks tuleb soome keele oskus

Ettevõte pakub

- kaasaegset töökeskkonda
- huvitavat, pingelist ning väljakutseid pakkuvat tööd noores meeskonnas ja rahvusvahelises kontsernis
- konkurentsivõimelist töötasu
- Tervise Paradiisis lõõgastumise ja sportimise võimalust

Tööpakkumise number
#178403