Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #199829

Elektroonikaseadmete veaotsingu- ja paranduse spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamisteks tööülesanneteks on:

  • Remonti saabunud seadmete diagnostika
  • Avastatud vigade kõrvaldamine
  • Parandatud seadmete eelkontroll
  • Parandusinstruktsioonide ning –protseduuride väljatöötamises osalemine

Nõudmised kandidaadile

Kandidaatidelt eeldame:

  • tehnilist eriharidust
  • erialast töökogemust elektroonika (raadio- ja sidetehnika, telekommunikatsiooni) valdkonnas
  • kiiret õppimisvõimet
  • analüüsivõimet ning pingetaluvust
  • Iseseisvust ning initsiatiivikust
  • korrektsust ja vastutustunnet, kohusetundlikkust, täpsust
  • head suhtlemisoskust ja valmidust meeskonnatööks
  • tulemustele orienteeritust ning probleemide lahendamise oskust
  • head eesti keele ning erialast inglise keele oskust

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • palju huvitavat tööd ja väljakutseid kõrgtehnoloogia valdkonnas
  • koolituse ja väljaõppe võimalusi
  • arenemisvõimalusi rahvusvahelises ettevõttes

Tööpakkumise number
#199829

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. juuli 2010
Kuulutus sisestati:
15. juuni 2010

Rahvusvahelise, elektroonikaseadmete massparandusele spetsialiseerunud kontserni Eesti üksus

Vaata rohkem