Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #640697

ELEKTROONIKASEADMETE TEHNIK

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 18. veebruar 2020
Kuulutus aegub:27. veebruar 2020

Töö kirjeldus

  • Mobiiltelefonide, nende lisaseadmete ja muu elektroonika diagnostika ja parandamine
  • Remondi kogumaksumuse arvutamine vastavalt kinnitatud hinnakirjale
  • Remonditööde õigeaegne registreerimine süsteemis

Ootused kandidaadile

  • Keskharidust, eeliseks on kutse- või kõrgharidus telekommunikatsiooni või elektroonika valdkonnas
  • Kasuks tuleb varasem töökogemus elektroonika valdkonnas, eriti mobiiltelefonide remondis
  • Sul on hea eesti keele oskus, oled võimeline mõistma tehnilist inglise keelt
  • Oled täpne ja suhtud tööülesannetesse suure vastutustundega

Ettevõte pakub

  • Stabiilset tööd ja toetavat ning sõbralikku meeskonda
  • Mugavat tööaega 08.30 -17.oo, L,P vaba
  • Konkurentsivõimelist põhipalka ja panusest tulenevat boonust
  • Tasuta mobiiltelefon, soodustusi kliendikeskustes müüdavatele seadmetele jne.

Tööpakkumise number
#640697

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
18. veebruar 2020

Manpower on 1948. aastal USA-s asutatud rahvusvaheline innovatiivseid personalilahendusi pakkuv ettevõte, mis tegutseb 80 riigis ja on enam kui 3,100 kontoriga juhtiv oma ala ettevõte maailmas. Läbi Manpoweri´i leiab tööd üle 3,4 miljoni inimese aastas. Manpower’i pakutavad teenused hõlmavad kogu personalivaldkonda töötajate hindamisest, värbamisest ja rentimisest kuni outsourcing`u ja konsultatsioonideni ning Manpower'i teenuseid kasutab 90% Fortune 500 firmadest.

Manpower’i globaalne võrgustik annab meile võimaluse teenindada oma kliente kõikjal maailmas, ilma et klient peaks selleks ise sobivaid kontakte otsima. Manpower’i tihe koostöö Baltimaades on garantiiks, et suudame oma kliente teenindada ühtviisi kvaliteetselt kõigis kolmes riigis. Oleme oma äritegvuses vastutustundlikud ning keskendudes nii sellele, mida me teeme kui ka sellele, kuidas me seda teeme, on Manpower saanud mitmeid auhindu ning tunnustusi. Eestis oleme saavutanud Jätkusuutliku ettevõtluse indeksis kuldtaseme.

Vastutustundliku Ettevõtluse Indeks 2018

World´s Most Ethical Companies 2018

Vaata rohkem