Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #306271

Elektroonikaseadmete koostaja

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Elektroonikaseadmete või nende osade koostamine vastavalt tööjuhendile, tootejoonisele ja/või näidisele, järgides kehtestatud kvaliteedinõudeid.
Erinevad tööoperatsioonid – eelkäsitlemine, masinladumine, käsiladumine, lakkimine, testimine, häälestamine, tootemoodulite kokkupanek jms.

Ootused kandidaadile

  • vähemalt põhiharidus
  • vanus vähemalt 18 aastat
  • võime teha peentööd, hea silmanägemine (võivad olla prillid)
  • eesti keele oskus
  • täpsus, tähelepanelikkus, kohusetundlikkus
  • valmisolek graafiku alusel vahetustes töötamiseks (vahetuste kellaajad on 7.00-19.00 ja 19.00-7.00)
  • valmisolek koolitusel või proovipäeval osalemiseks.

  • töötasu esimene kuu 2,03 eurot, alates teisest kuust 2,50 eurot tunnis brutotöötasuna
  • puhast ja kaasaegset töökeskkonda
  • odavat toitlustamist ettevõtte poolt subsideeritud sööklas
  • ettevõtte korraldatud transporti ringil Ervu-Rannu-Puhja-Annikoru (töötaja maksab 5-20 eurot kuus, olenevalt peatusest);
ettevõtte korraldatud transporti ringil Valga-Elva (töötaja maksab 40-20 eurot kuus, olenevalt peatusest).

Tööpakkumise number
#306271

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
30. mai 2013
Kuulutus sisestati:
30. aprill 2013

Enics Eesti AS on 2004. aastal asutatud tööstus-ja meditsiinielektroonikat tootev ettevõtte, mis kuulub rahvusvahelisse Enics Gruppi, mille tehased asuvad Šveitsis, Soomes, Rootsis, Slovakkias, Hiinas ja Eestis. Enics Eesti AS Elva tehase peamine roll on pakkuda klientidele tootmisteenust. Hetkel töötab Enics Eestis 760 töötajat ja 2012. aasta käive oli 80 miljonit eurot. Rohkem infot kodulehel www.enics.com.

Vaata rohkem