Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #752500

Elektroonikaseadmete koostaja

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Elektroonikaseadmete koostaja peamisteks ülesanneteks on trükkplaatide montaaž ja jootmine.

Сборка- монтаж плат

Ootused kandidaadile

Ootame oma meeskonda inimesi, kellel:

  • on kiirust, täpsust, õppimisvõimet ning rutiinitaluvust;

  • ei valmista raskust töötada 2 vahetuses (07.00-15.30; 15.30-24.00);

  • on oskus töötada nii üksi kui meeskonnas.

Varasem kogemus monteerijana ei ole nõutud.

Предыдущий опыт не требуется

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • Huvitavat ja stabiilset tööd rahvusvahelises ja arenevas ettevõttes;

  • Pikaajalist töölepingut ja konkurentsivõimelist ametit;

  • Rohkelt toredaid kolleege ja ühisüritusi;

  • Tervise Paradiisis sportimise ja lõõgastumise võimalusi.

Lisainfo: Elektroonikaseadmete koostaja - Finesta (finestaworks.com)

Tööpakkumise number
#752500

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. veebruar 2022
Kuulutus sisestati:
3. jaanuar 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem