Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #621641

Elektroonikaseadmete koostaja

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Elektroonikaseadmete koostaja peamisteks ülesanneteks on trükkplaatide montaaž ja jootmine.

Nõudmised kandidaadile

Ootame oma meeskonda inimesi, kellel:

  • on kiirust, täpsust, õppimisvõimet ning rutiinitaluvust;
  • ei valmista raskust töötada 2 vahetuses (07.00-15.30; 15.30-24.00);
  • on oskus töötada nii üksi kui meeskonnas;

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • Huvitavat ja stabiilset tööd rahvusvahelises ja arenevas ettevõttes;
  • Pikaajalist töölepingut ja konkurentsivõimelist ametit;
  • Rohkelt toredaid kolleege ja ühisüritusi;
  • Tervise Paradiisis sportimise ja lõõgastumise võimalusi;

Tööpakkumise number
#621641

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
5. november 2019
Kuulutus sisestati:
7. oktoober 2019

Finesta Baltic tegutseb aastast 2008 ning juba 10 aastat oleme parimaid tööandjaid kokku viinud parimate töötajatega ning kasvanud seeläbi üheks suurimaks töövahendajaks Baltikumis. Lisaks Eestile oleme esindatud Lätis, Leedus, Soomes ja Šveitsis.

Vaata rohkem