Elektroonikaseadmete koostaja VIP2

FINESTA BALTIC OÜ

Tööpakkumise number

584702

Finesta Baltic OÜ Elektroonikaseadmete koostaja

Töö kirjeldus

Elektroonikaseadmete koostaja peamisteks ülesanneteks on trükkplaatide montaaž ja jootmine.

Nõudmised kandidaadile

Ootame oma meeskonda inimesi, kellel:
• on usk endasse ja oma võimetesse;
• on kiirust, täpsust, õppimisvõimet ning rutiinitaluvust;
• ei valmista raskust töötada 2 vahetuses (07.00-15.30; 15.30-24.00);
• on oskus töötada nii üksi kui meeskonnas;

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
• Huvitavat ja stabiilset tööd rahvusvahelises ja arenevas ettevõttes;
• Pikaajalist töölepingut ja konkurentsivõimelist ametit;
• Rohkelt toredaid kolleege ja ühisüritusi;
• Tervise Paradiisis sportimise ja lõõgastumise võimalusi;

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
10. aprill 2019
Kuulutus sisestati:
12. märts 2019
Soovin kandideerida

Elektroonikaseadmete koostaja

Finesta Baltic tegutseb aastast 2008 ning juba 10 aastat oleme parimaid tööandjaid kokku viinud parimate töötajatega ning kasvanud seeläbi üheks suurimaks töövahendajaks Baltikumis. Lisaks Eestile oleme esindatud Lätis, Leedus, Soomes ja Šveitsis.

Vaatan ettevõtte profiili