Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #56789

Elektroonikaseadmete komplekteerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

LL Merge Grupp AS http://www.llmerge.ee/ võtab seoses töömahtude suurenemisega Türi tänava lattu Tallinna tööle elektroonikaseadmete komplekteerija, kelle ülesandeks on:

  • laovarude sissetulekute- ja väljaminekute registreerimine
  • kauba vastuvõtmine ning ladustamine
  • kauba (veoseühikute) komplekteerimine ja väljastamine
  • osalemine laovarude inventuurides
  • lao korrashoiu ja süsteemsuse tagamine

Ootused kandidaadile

  • korrektsus ning täpsus
  • ausus ja kohusetundlikkus
  • optimistlik ning konstruktiivne maailmavaade
    • valmisolek olla varaliselt vastutav isik
  • ennetada kitsaskohti töökorralduses
  • suhelda klientidega meeldivalt ning arusaadavalt

    Ettevõte pakub

    • stabiilset tööd kvalifitseeritud töötajatega firmas
    • erialast täiendkoolitust ning arenguvõimalusi
    • asjalikku ja sõbralikku kollektiivi
  • positiivse tulemuse korral head sissetulekut
    • võimalust töötada paindliku töögraafikuga ning vajaduse korral osalise tööajaga- sobib ka tudengile

    Lisainfo

    Kasuks tuleb, kuid ei ole kohustuslik:

  • huvi elektroonikaseadmete vastu
  • läbitud sõjaväeteenistus
  • võimaluse korral e-foto Teie CV-s
  • vastused Teile läbi CV Keskuse keskkonna kandideerimisel esitatavatele küsimustele
  • lisatud soovitaja(-d)

  • Tööpakkumise number
    #56789