Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #178332

Elektroonikaosakonna töödejuhataja

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

-Tootmisprotsessi igapäevane juhtimine, planeerimine ja kontrollimine
- tootmistööliste töö organiseerimine
-suhtlemine klientidega

Ootused kandidaadile

-töökogemus keskastme juhina
-tehniline haridus
-tootmisprotsessi mõistmine
-inglise keele oskus
-arvuti kasutamise oskus
-suhtlemisoskus,ausus,korrektsus,pingetaluvus
-kasuks tuleb soome keele oskus

Ettevõte pakub

- kaasaegset töökeskkonda
- huvitavat, pingelist ning väljakutseid pakkuvat tööd noores meeskonnas ja rahvusvahelises kontsernis
- arenemisvõimalust ja koolitusvõimalusi
-konkurentsivõimelist töötasu
- Tervise Paradiisis lõõgastumise ja sportimise võimalust

Tööpakkumise number
#178332