Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57405

Elektroonikajäätmete käitleja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

elektroonikaseadmete lammutamine ja saadud materjali sorteerimine
materjali kaalumine ja koguste üle arvestuse pidamine
aruandlus teostatud töö kohta

Ootused kandidaadile

võime teha füüsilist sorteerimis- ja lammutustööd
tehniline taip
ausus ja korrektsus
distsiplineeritus ja püsivus
eesti, vene ja inglise keele oskus

Kasuks tuleb:
Jäätmekäitlusvaldkonna tundmine

Ettevõte pakub

Stabiilset töötasu ning täiendkoolitusi

Tööpakkumise number
#57405