Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #320395

Elektroonikainsener "Troubleshooter"

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Elektroonikainseneri peamisteks ülesanneteks on testi mitteläbivatel toodetel vigade tuvastamine ning vastavate vigade kõrvaldamise organiseerimine.
Reklamatsioonide ning sisemiste kvaliteediprobleemide analüüsimine ja parendustegevuste teostamine.

Ootused kandidaadile

- Tehniline eriharidus elektroonika valdkonnas või eelnev töökogemus elektroonikatööstuses inseneri töövaldkonnas
- Tehniliste jooniste lugemise oskus
- Heal tasemel tehnilise inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas
- Arvuti kasutamise oskus
- Hea tehniline taiplikkus ja kiire reageerimisvõime
- Analüüsioskus
- Hea suhtlemis- ja koostööoskus, iseseisva töö tegemise oskus

- Töökogemust hea tehnoloogilise baasi ja kõrge oskusteabega rahvusvahelises kontsernis
- Sõbralikku ja toetavat meeskonda
- Huvitavat ja vastutusrikast töövaldkonda, eneseteostusvõimalust
- Tervise Paradiisis lõõgastumise ja sportimise võimalust
- Konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

Kandideerimisele tuleb kasuks eelnev töökogemus kõrgsagedustehnoloogia vallas.

Tööpakkumise number
#320395

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. oktoober 2013
Kuulutus sisestati:
17. september 2013

NOTE PÄRNU OÜ on Rootsi EMS- teenuseid (Electronic Manufacturing Services) pakkuva kontserni NOTE AB tütarettevõte. NOTE Pärnu OÜ peamisteks tegevusaladeks on keskmiste ja suuremate seeriate elektroonikal baseeruvate seadmete montaaž ja tootmine.

Vaata rohkem