Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #53140

Elektroonikainsener

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • süsteemide juurutamine, häälestamine, testimine
  • seadmete montaaz ja komplekteerimine
  • komponentide tellimine
  • klientidega suhtlemine
  • hooldus ja remont

Ootused kandidaadile

  • Erialane kõrgharidus
  • Eelnev erialane töökogemus elektroonika valdkonnas
  • Täpsus, algatus- ja analüüsivõime, pinge- ja rutiinitaluvus, organiseerimisoskus
  • Eesti keele valdamine kõnes ja kirjas, vene keel suhtlustasandil
  • Arvuti kasutamise oskus

Kasuks tuleb

  • Inglise või muude võõrkeelte valdamine
  • B kategooria juhiload

Ettevõte pakub

stabiilset tööd arenevas keskkonnas
konkurentsivõimelist palkka
erialast koolitust

Tööpakkumise number
#53140