Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #36228

Elektroonika testsüsteemide väljatöötlusinsener

CVKeskus.ee klient
Saaremaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö hõlmab testimisseadmete ja -süsteemide väljatöötamist ja hooldust

Ootused kandidaadile

  • elektroonikadisaini hõlmav kõrg-, rakenduskõrg- või kesk-eriharidus
  • LabView, Visual Basic, TestStand valdamine
  • mõõtetehnika tundmine
  • inglise keele hea oskus, kasuks tuleb soome keele oskus
  • sobivus nii iseseisvaks tööks kui meeskonnatööks
  • analüütilise mõtlemise oskus
  • kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja vastutusrikast tööd
  • kaasaegset rahvusvahelist töökeskkonda
  • konkurentsivõimelist palka
  • täiendkoolitust

Tööpakkumise number
#36228