Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #438838

Elektroonika monteerijad

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö komponentide monteerijatele edukas rahvusvahelises tootmisettevõttes.
Töökoht asub Tänassilma tehnopargis.
1 vahetus, 7-15.30 või 8-16.30

Võimalus kohe alustada.

Ootused kandidaadile

Jootmise oskus

kaasaegset töökeskkonda, head meeskonda, konkurentsivõimelist palka

Lisainfo

Sobivate kandidaatidega võetakse ühendust.

Lisage meid ka Facebook keskkonnas: Baltic Prostaff

Tööpakkumise number
#438838

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
30. september 2016
Kuulutus sisestati:
1. september 2016

Tegeleme personalirendi ja -otsinguga. Aitame ettevõtetel leida sobivad töötajad.

Vaata rohkem