Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #71272

Elektroonik

CVKeskus.ee klient
Saaremaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • tehnilise dokumentatsiooni (tootedokumendid) korrastamine
  • osalemine tootearendusprojektides: lähteülesandele vastavate komponentide valimine ja määratlemine, skeemilahenduste väljatöötamine, trükkplaadi kujundamine
  • prototüüpide valmistamine ja testimine

Ootused kandidaadile

  • elektroonikaalane töökogemus ja/või haridus
  • programmeerimise alustõdede tundmine
  • inglise ja soome keele oskus elementaartasandil
  • head elektroonikaalased teadmised
  • oskus töötada meeskonnas
  • soov õppida ja areneda koos ettevõttega

Ettevõte pakub

  • innovaatilist töökeskkonda
  • arenguvõimalust

Tööpakkumise number
#71272
Elektroonik