Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #64651

Elektromehhaanik (Tallinn)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • elektriliste tõstukite ja laotehnika hooldus ja remont Eesti piires

Ootused kandidaadile

  • erialase töö kogemus
  • erialased oskused ja kompetentsus
  • keskeriharidus (autolukksepp, elektrik, mehaanik)
  • usaldusväärsus, lojaalsus ning vastutustundlikkus
  • B-kategooria juhiload
  • soovitavalt eesti, vene ja inglise oskus

  • Stabiilset tööd suures, kiirelt arenevas rahvusvahelises firmas
  • Motiveerivat ja konkurentsivõimelist palka
  • Sotsiaalseid garantiisid
  • Huvitavat ja dünaamilist tööd
  • Häid töötingimusi

Tööpakkumise number
#64651