Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #209096

Elektromehhaanik

CVKeskus.ee klient
Raplamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

toiduainetetööstuse
tootmisseadmete korrashoidmine

Ootused kandidaadile

eelnev töökogemus tehnikaga
hea tehniline taip
õpivõime ja -tahe
tehnikaalane haridus
inglise ja/või soome keele oskus

Ettevõte pakub

Huvitavat ja arendavat tööd rahvusvahelises ettevõttes.

Lisainfo

Töö toimub graafiku alusel, vahetus 12 tundi, töönädal on pühapäevast reedeni.

Tööpakkumise number
#209096

Asukoht:
Raplamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
18. oktoober 2010
Kuulutus sisestati:
11. oktoober 2010

Saarioinen Eesti OÜ on põhjamaade suurima valmistoite tootva kontserni Saarioinen OY tütarettevõte Eestis, mille käive 2009 a oli 95 miljonit krooni ning kus töötab üle 120 inimese. Toodame laias valikus valmistoite Läänemere regiooni tarbeks.

Vaata rohkem